Naprawa stron internetowych Wordpress, Joomla, Drupal, Magento.

Nie tylko wirusy, ale również inne, niepożądane działania, takie jak niespodziewana aktualizacja, przypadkowe usunięcie pliku, czy też inne, podobne sytuacje, mogą doprowadzić do uszkodzenia funkcjonalności witryny.

Uszkodzenie strony internetowej może prowadzić do:

Sparaliżowanie funkcjonalności witryny (zablokowanie treści, skryptów), a także zablokowanie serwera przez administratora.

Umieszczenie na naszej stronie niechcianych treści, oraz wykorzystanie naszej domeny do akcji spamowych, co skutkuje dodaniem naszej strony do czarnej listy Google.

Całkowite zablokowanie strony, bez możliwości jej odzyskania, co wiąże się z kosztami odtworzenia witryny i jej ponowne pozycjonowanie.

Bez względu na stopień uszkodzenia naprawiamy strony internetowe, pozbywamy się oprogramowania typu malware, a także z różnego rodzaju spambotów. Najczęściej atakowane są witryny oparte o systemy CMS, takie jak WordPress, Joomla i Drupal a także oprogramowanie sklepu internetowego Magento. Powodem jest bardzo duża popularność, a także rozwiązania open source, na których bazują oba silniki.

Schemat naszego działania w przypadku procesu naprawy strony internetowej:

Lokalizacja problemu

Przywracanie funkcjonalności strony

Zgłoszenie witryny jako przyjaznej dla użytkownika w wynikach wyszukiwania Google

Działania prewencyjne, które zabezpieczą witrynę.

Spraw aby Twoja strona nie padła ofiarą niechcianego oprogramowania!

Zamiast leczyć - lepiej zapobiegać, dlatego jeżeli Twoja witryna funkcjonuje bez zarzutu, ale nie zwracałeś uwagi na jej zabezpieczenia - zwróć się do nas!


Zabezpieczymy twoją stronę przed wirusami, jednocześnie zaoferujemy Ci korzystny pakiet wsparcia, dzięki któremu techniczne aspekty posiadania strony internetowej nie będą już niepotrzebnie zabierać Ci cennego czasu.